صابون لجن دریایی لیلاک

صابون لجن دریایی لیلاک مطمئنا می توانند به پوست شما کمک کنند.

فقط بدانید که ماسک گل شما اثرات طولانی مدت قابل توجهی نخواهد داشت.

در بیشتر موارد، ماسک گل شما احتمالاً نتایج کوتاه مدت فوری ارائه می دهد.

خواه این یک رژیم مراقبت از پوست آزمایش شده و واقعی باشد، هر چند وقت یکبار موهای خود را بشویید، یا لوازم آرایشی که در مورد آن کنجکاو هستید، زیبایی یک امر شخصی است.

به همین دلیل است که ما به گروه متنوعی از نویسندگان، مربیان و سایر کارشناسان متکی هستیم تا نکات خود را در مورد همه چیز از نحوه کاربرد محصول تا بهترین ماسک برای نیازهای فردی شما به اشتراک بگذارند.

ما فقط چیزی را توصیه می کنیم که واقعاً آن را دوست داریم، بنابراین اگر پیوند فروشگاهی به یک محصول یا مارک خاص مشاهده کردید، بدانید که توسط تیم ما به طور کامل تحقیق شده است.

صابون لجن دریایی لیلاک

چه کاری برای پوست انجام می دهد؟
مشابه ماسک‌های خاک رس، ماسک‌های گلی نیز به‌خاطر فواید ضد باکتریایی و لایه‌بردارشان شناخته می‌شوند.

ماسک‌های گل ممکن است ناخالصی‌ها را از پوست پاک کنند، منافذ را باز کنند و چربی اضافی را جذب کنند.

تحقیقات قدیمی‌تر منبع معتبر در ظروف پتری نشان می‌دهد که غلظت بالای مواد معدنی گل دریای مرده ممکن است به مهار برخی از انواع باکتری‌های آکنه‌زا کمک کند.

و یک مطالعه در سال 2005 نشان داد که نمک دریای مرده غنی از منیزیم می تواند به بهبود عملکرد سد پوست و کاهش التهاب در پوست خشک و تحریک شده کمک کند.

آیا می تواند عوارض جانبی ایجاد کند؟

ماسک‌های گل به دلیل اثرات پاک‌کنندگی و سم‌زدایی‌شان، ممکن است برای برخی از انواع پوست، مانند پوست‌های خشک، آسیب‌دیده از نور خورشید یا پوست‌های مختلط، خشک شوند.

آنها همچنین می توانند انواع پوست های حساس را تحریک کنند اگر برای مدت طولانی پوشیده شوند یا دارای مواد حساس کننده اضافی مانند اسیدها یا عطر باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *