زیتون

در استان مرکزی ایتالیا پروجا، دانش‌آموزان مؤسسه کشاورزی تودی قدیمی‌ترین مدرسه کشاورزی کشور در پاییز امسال به یک کلاس درس نسبتاً منحصربه‌فرد باز می‌گردند.

اتاق سبز نامیده می شود که سقف را با آسمان آبی Umbria جایگزین کرده و به جای دیوار، ردیف درختان زیتون را به رخ می کشد. در حالی که این کشور در بهار گذشته در میان همه گیری کووید-19 قرار داشت، دانش آموزان امتحانات نهایی خود را در این کلاس در فضای باز شرکت کردند.

این ملک در سه نوع زمین گسترده شده است تا محصولات مختلف منطقه را نشان دهد. این ملک به عنوان یک آزمایشگاه چند منظوره در فضای باز برای دانش آموزان ما عمل می کند.

زیتون پرورده بدر یکی از با ارزش ترین چاشنی های غذا محسوب می شود.

مدیر مزرعه، گیلبرت سانتوچی، گفت: «در سال 2012، ما ایده ای برای ایجاد منطقه ای در هسته آن داشتیم که بتوانند دانش کسب شده در این زمینه را بیشتر توسعه دهند.

وی افزود: «اتاق سبز» در قلب زمین کشاورزی که توسط این مؤسسه اداره می شود، قرار دارد. ​”گسترش در سه نوع زمین، به منظور نشان دادن محصولات مختلف منطقه .

این ملک به عنوان یک آزمایشگاه گسترده و چند منظوره در فضای باز برای دانش آموزان ما عمل می کند، با 75 هکتار (185 هکتار).

میزها و صندلی‌هایی که در سایه آلاچیق‌های رز قرار گرفته‌اند، در محوطه‌ای قرار گرفته‌اند که با درختان زیتون احاطه شده است، که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا از موقعیت مرکزی در بافت قلمرو، با رودخانه تیبر در زیر و کوه سوباسیو، شهر آسیسی، یاد بگیرند.

«اتاق سبز که در میان درختان زیتون ما و مشرف به دره قرار دارد، راه حلی برای سازماندهی امتحانات نهایی در ژوئن گذشته، در محیطی سالم و با رعایت تدابیر تحمیلی برای مهار شیوع کووید-19 بود. سانتوچی گفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *