چرم

اسپلیت را همه افرادی که با تجارت چرم گاو و چرم گوساله سر و کار دارند می شناسند. با این حال، در مقایسه با سایر چرم ها، مانند چرم PU، چگونه می توانیم به آن امتیاز دهیم. بهتر است چرم دوشاخه گاوی را بیشتر بشناسید.

انواع مختلفی از چرم وجود دارد – چرم صاف، دوپارچه، جیر، اختراعی، کهنه یا برجسته. چرم انواع مختلفی دارد که در میان آنها چرم دوشاخه را می یابیم.

اول، استفاده از چرم‌های غیر عجیب و غریب، یعنی چرم‌های کوسه، مار یا حتی شترمرغ، بخشی از یک فرآیند بازیافت است، زیرا پوست حیوانات از کشتارگاه‌ها بازیابی می‌شود.

پس از بهبودی، اولین قدم خشک کردن پوست برای حفظ آن در طول زمان است. بنابراین پوست ها در آب نمک غوطه ور می شوند و سپس خشک می شوند تا آب نمک تخلیه شود.

سپس پوست ها در یک اتاق سرد نگهداری می شود و به دباغ ها فروخته می شود. برای اینکه پوست حیوانات به چرم تبدیل شود باید فرآیند خاصی را طی کرد.

چرم

بنابراین، چهار مرحله برنزه کردن کار رودخانه ای دباغی کردن کاری کردن پایان کار رودخانه ای این مرحله اول پوست، مو، گوشت، چربی و مواد نگهدارنده باقی مانده را آزاد می کند.

بنابراین، ایده این است که مواد را تا حد امکان صاف کنید، قبل از رفتن به مراحل بعدی، کار را خشن کنید. کار رودخانه ای یک کاردستی است و روش های مورد استفاده بسیار قدیمی هستند برنزه کردن با هدف کم آبی پوست به آن ظاهری مقاوم می دهد که خرد نمی شود.

این مرحله به لطف تانن ها انجام می شود. دو نوع وجود دارد: دباغی کروم دباغی گیاهی تانن ماده ای با منشأ طبیعی است که پوست را ضد پوسیدگی می کند، یعنی از از بین رفتن آن جلوگیری می کند. در واقع، دباغی چرم باعث می شود که آن را دست نخورده نگه دارید و از تجزیه آن جلوگیری کنید. این مرحله بسیار مهم است و گل را از پوست جدا می کند. بنابراین یک تیغه برش، تقسیم پوست را به دو قسمت ممکن می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *