سنگ لاجوردی

هیچ کریستالی مانند سنگ لاجوردی پرتو آبی خالص را مجسم نمی کند. شور و نشاط سرشار از انرژی آبی تیره آن تا فرکانس دقیق چاکرای چشم سوم طنین انداز می شود و از زمان آغاز تمدن های اولیه، روح ها را به سمت روشنگری هدایت می کند.

برای ساکنان آتلانتیس و مصریان اولیه، آزوریت قوی‌ترین سنگ روانی بود که در هاله‌ای از رمز و راز قرار داشت. اسرار آن را فقط بالاترین کاهنان و کاهنان می دانند. چینی‌های باستان آن را سنگ بهشت ​​می‌نامیدند و معتقد بودند که دروازه‌های آسمانی را باز می‌کند و یونانیان و رومی‌ها به خاطر بینش‌های رویایی و قدرت‌های شفابخشش مورد احترام قرار می‌گرفتند. برای مایاها، آزوریت الهام بخش خود عرفانی بود و انتقال خرد و دانش را از طریق فکر تسهیل می کرد، در حالی که بومیان آمریکا از این سنگ مقدس برای تماس با راهنمای معنوی سرخپوست خود، احساس حضور و درک پیام استفاده می کردند.

برای تمرین‌کنندگان مدرن، ویژگی‌های متافیزیکی آزوریت همچنان منعکس‌کننده قدرت‌های میراثی آن است، تنش و سردرگمی را از بین می‌برد و ذهن را به روی دیدگاه‌های جدید باز می‌کند. این کریستال عقل را تحریک می کند، رشد توانایی های روانی و شهودی را بیدار می کند و بینش درونی را با هدایت معنوی هماهنگ می کند. ممکن است برای تقویت رویاها، وارد شدن به حالت مدیتیشن یا کانالی استفاده شود و سفرهای خارج از بدن را قادر می سازد تا با خیال راحت انجام شوند. آزوریت در کاوش در زندگی های گذشته یا متناوب مفید است، و توانایی آن در پاکسازی چاکرای گلو، امکان بیان دقیق کلامی که از این تجربیات به یاد می آید را می دهد.

سنگ لاجوردی یک سنگ نرم است که تاجر سنگ قیمتی به دلیل رنگ آبی لاجوردی عمیق آن نامگذاری کرده است. این یک کانی کربنات مس است که در بخش های اکسید شده بالایی سنگ مس یافت می شود که به صورت توده ها، گره ها، بلورهای جدولی یا منشوری، گاهی اوقات با درخشش زجاجیه تشکیل شده است. رنگ اشباع شده از آبی روشن تا تیره تا سایه های نیلی متغیر است و ممکن است دارای رگه هایی از آبی روشن باشد. هزاران سال است که به رنگدانه برای رنگ آسیاب شده و به عنوان رنگ برای پارچه استفاده شده است.

سنگ لاجوردی اغلب در طبیعت مخلوط با مالاکیت، یکی دیگر از مواد معدنی کربنات مس، که رنگ سبز روشن دارد، یافت می شود. آنها با هم، به شکل صیقلی، شبیه زمین مادر هستند و نه تنها ویژگی های فردی خود را دارند، بلکه ترکیبی قدرتمند از انرژی های شفابخش هستند که سود تجارت و صدرات این نوع سنگ ها از سود صادرات سنگ ساختمانی بسیار بیشتر است.

تاجر سنگ قیمتی

آزوریت-مالاکیت یک رسانای استثنایی انرژی است که فرآیندی پایه و یکپارچه تر را در بهبود بیماری های فیزیکی به ارمغان می آورد. پرتو آبی نفوذ می کند و انرژی را حرکت می دهد و سطوح استرس را در سیستم آرام می کند در حالی که پرتو سبز نیروی شفای عمیق را تسهیل می کند. همچنین ممکن است برای فعال کردن چشم سوم در پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از افکار باردار هیجانی یا احساسات منفی و بازگرداندن حالت روانی بالاتر و واضح تر استفاده شود. این به از بین بردن صفات خود محوری کمک می کند، غرور، تکبر و غرور را از بین می برد، و تمایل به انعطاف پذیری و فردیت را بر اساس ارتباط جهانی با “همه” القا می کند. ترکیب انرژی‌های آزوریت-مالاکیت برای مدیتیشن بسیار مفید است، زیرا به فرد اجازه می‌دهد بدون ترس به اعماق درون خود برود تا بتواند پایدار بماند، تبرئه شود و دوباره در نور متولد شود و کاملاً از پیدایش در همه زمان‌ها آگاه باشد

کاربردها و اهداف سنگ لاجوردی

سنگ لاجوردی ذهن را تسکین می دهد. استرس و سردرگمی را از بین می برد و نگرانی، بلاتکلیفی و افکاری را که در پس هشیاری باقی می مانند، کاهش می دهد. برای بازگرداندن تعادل و کنترل احساسات و واکنش‌ها، به سادگی کریستال را نگه دارید و بخواهید که افکار مزاحم از بین بروند. این سنگ مالشی است که ترجیح می دهد برای آزاد کردن انرژی آن لمس شود، بنابراین هنگام پوشیدن یا حمل آزوریت، به یاد داشته باشید که اغلب آن را مالش دهید. آزوریت ذهن را تسکین می دهد. استرس و سردرگمی را از بین می برد و نگرانی، بلاتکلیفی و افکاری را که در پس هشیاری باقی می مانند، کاهش می دهد. برای بازگرداندن تعادل و کنترل احساسات و واکنش‌ها، به سادگی کریستال را نگه دارید و بخواهید که افکار مزاحم از بین بروند. این سنگ قیمتی مالشی است که ترجیح می دهد برای آزاد کردن انرژی آن لمس شود، بنابراین هنگام پوشیدن یا حمل آزوریت، به یاد داشته باشید که اغلب آن را مالش دهید.

آزوریت سنگی برای ارتباط با قدرت های مقدس از طریق موسیقی مذهبی، مانند سرودهای گریگوری یا بودایی، موسیقی کرال و سرودها است. همچنین برای شفا با صدا، به ویژه با استفاده از طبل، دیجریدو، پیپ یا صدا.

انرژی آزوریت برای استفاده به عنوان آونگ و در آنالیز رادیونیکی بسیار موثر است. این به روان‌شناسان، رسانه‌ها، کانال‌ها یا سایر کارگران نور کمک می‌کند تا دقت تفاسیر خود را بهبود بخشند و به حفظ عینیت کمک کنند.

سنگ ساختمانی

آزوریت تمام مراکز ذهنی را تحریک می کند، علاقه شدید به زندگی، عملکرد فرد در جامعه را تقویت می کند و مشترکات و پیوندهای جدیدی را در دنیای ما کشف می کند. مطالعه موضوعات جدید و چالش برانگیز را نه تنها برای دانش‌آموزان مدرسه یا کالج، بلکه برای بزرگسالانی که تلاش می‌کنند مطالعه را با سایر تعهدات تطبیق دهند، و برای «دانشجویان زندگی» بالای پنجاه سال یا در دوران بازنشستگی تشویق می‌کند. آزوریت تمرکز و تمرکز، به خاطر سپردن و حفظ اطلاعات را افزایش می دهد.

کریستال عالی برای معاینات، مصاحبه ها، ارائه ها یا مذاکرات، Azurite همچنین برنامه های شغلی بلند مدت را به ویژه در سازمان های بزرگ یا بسیار ساختارمند تقویت می کند. این به ویژه برای مشاغل در تمام بخش های دولتی، موزه ها، کتابخانه ها و دانشگاه ها مفید است که صادرات سنگ قیمتی نیز با این اوصاف افزایش یافته است.

آزوریت یک کریستال خوب برای افراد مسن است که به تنهایی یا در مکان های سرپناه زندگی می کنند تا استقلال، هوشیاری ذهنی و سلامت جسمانی خود را حفظ کنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *