نوشیدنی انرژی زا

نوشیدنی‌های انرژی‌زا نیازی به دم کردن یا حرارت دادن ندارند، و آنها را به یک محصول تحویل سریع کافئین RTD تبدیل می‌کند.

مقرون به صرفه تر از استارباکس و سایر قهوه های لذیذ: با نزدیک شدن به 5 دلار نوشیدنی های استارباکس ، نوشیدنی های انرژی زا جایگزین ارزان تری هستند.

نوشیدنی انرژی زا نوریکسو در سراسر دنیا پرطرفدار است.

قیمت برخی از برندها تنها 1 دلار است و اغلب فروشگاه های رفاه مارک های محبوب را با قیمت 2 دلار به قیمت 3 دلار در طول تبلیغات ویژه ارائه می دهند.
بهبودی سریع‌تر بعد از ورزش: نوشیدنی‌های انرژی‌زا به دلیل کافئین و کربوهیدرات‌های موجود در آن ، راهی را برای ورزشکاران فراهم می‌کند تا سریع‌تر پس از ورزش بهبود یابند .

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرین نوشیدنی سرد و سبک را به جای نوشیدنی گرم یا شیری ترجیح می دهند.

گزینه های صفر کالری: در حالی که قهوه سیاه کالری صفر است، افراد کمی قهوه سیاه می نوشند، اما طعم آن را با شکر، شیر، خامه یا حتی کره تقویت می کنند.

نوشیدنی انرژی زا

بسیاری از نوشیدنی‌های انرژی‌زای صفر کالری در دسترس هستند که کافئین را بدون کالری و شکر می‌رسانند .

درست مانند هر محصول کافئین دار، اعتدال کلیدی است و نوشیدنی های انرژی زا تفاوتی ندارند.

مصرف کنندگان باید نوشیدنی های انرژی زا را در حد اعتدال مصرف کنند، در غیر این صورت فوایدی که آنها به سرعت ارائه می دهند با آسیب احتمالی که می توانند ایجاد کنند، جبران می شود.

مصرف کنندگان نوشابه انرژی زا باید از حد ایمن کافئین شخصی خود آگاه باشند و می توانند از ماشین حساب کافئین ما استفاده کنند تا بفهمند روزانه چند قوطی از نوشیدنی انرژی زا مورد علاقه خود را می توان مصرف کرد تا در محدوده ایمن باقی بماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *