ایزوگام هیرمان دلیجان

ایزوگام هیرمان دلیجان نام تجاری نوعی عایق ضد رطوبت و رطوبت آماده برای پوشش سقف، استخر و غیره است که از نفوذ آب جلوگیری می کند.

عایق رطوبتی پیش ساخته (ایزوگام)، دارای ساختار مرکب شامل دو لایه بافت و پلی استر است که با قیرهای S.B.S و A.P.P اشباع و آغشته شده است.

پلیمرها ویژگی های برتر…

عایق‌سازی فرآیندی است که یک شی یا سازه را ضد آب یا مقاوم در برابر آب می‌کند، به طوری که تحت شرایط خاص تحت تأثیر آب قرار نگیرد یا در برابر نفوذ آب مقاومت کند.

چنین اقلامی ممکن است در محیط های مرطوب یا زیر آب تا اعماق مشخص استفاده شوند.

مقاوم در برابر آب و ضد آب اغلب به مقاومت در برابر نفوذ آب در حالت مایع و احتمالاً تحت فشار اشاره دارد، در حالی که ضد رطوبت به مقاومت در برابر رطوبت یا رطوبت اشاره دارد.

ایزوگام هیرمان دلیجان

نفوذ بخار آب از طریق یک ماده یا ساختار به عنوان نرخ انتقال بخار رطوبت (MVTR) گزارش می شود.

بدنه قایق ها و کشتی ها زمانی با استفاده از قیر یا زمین ضد آب می شدند.

اقلام مدرن ممکن است با استفاده از پوشش های ضد آب یا با آب بندی درزها با واشر یا حلقه های اورینگ ضد آب شوند.

عایق رطوبتی در ارتباط با سازه‌های ساختمانی (مانند زیرزمین، عرشه یا مناطق مرطوب)، وسایل نقلیه آبی، بوم، لباس (کت‌های بارانی یا وادر)، دستگاه‌های الکترونیکی و بسته‌بندی کاغذی (مانند کارتن برای مایعات) استفاده می‌شود.

یکی دیگر از حوزه های تخصصی عایق رطوبتی، عرشه ها و بالکن های پشت بام است. سیستم های عایق رطوبتی کاملاً پیچیده شده اند و یک منطقه بسیار تخصصی هستند.

خرابی عرشه های ضد آب، پلیمری یا کاشی، یکی از دلایل اصلی آسیب آب به سازه های ساختمانی و آسیب های شخصی در هنگام خرابی آنها است.

جایی که مشکلات عمده در صنعت ساختمان رخ می دهد زمانی است که از محصولات نامناسب برای کاربرد اشتباه استفاده می شود.

در حالی که اصطلاح ضد آب برای بسیاری از محصولات استفاده می شود، هر یک از آنها حوزه کاربرد بسیار خاصی دارند و زمانی که مشخصات سازنده و مراحل نصب رعایت نشود، عواقب آن می تواند شدید باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *